Centrum transferu technologii pragnie wesprzeć organizację BANKIETU CHARYTATYWNEGO przeznaczonego dla Kacpra i Mateusza leczących się onkologicznie uczniów tarnowskiej szkoły podstawowej. Wydarzenie odbędzie się 8 października o 18oo w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie (ul. Lippóczy`ego 4), na którym zobaczycie m.in:

–  koncert polskich i ukraińskich artystów: (Iwona Socha, Łukasz Gaj, Con Affetto, Leonid, Larysa i Alina Krasavin, Ilaila),

– pokaz magiczny (Kamil Małochleb).

Możliwość wsparcia oprócz zakupu biletu cegiełki będzie wiele m.in aukcje wartościowych przedmiotów oraz różnych ciekawych usług rozrywkowych i użytecznych.

Zapraszamy wszystkich dobrego serca o wsparcie inicjatywy społecznej, najważniejsze informacje zamieszczone zostały na stronie grupy NGT w zakładce BANKIET: https://ngtarnow.pl/bankiet/ oraz na Facebook https://www.facebook.com/tarnowngt.

Jednocześnie zapraszamy SPONSORÓW! Dla nich przygotowaliśmy PAKIETY SPONSORSKIE, które przesyłam w załącznik (istnieje możliwość odliczenia kosztu nabycia większej liczby biletów – w tej sprawie prosimy o bezpośredni kontakt z Kamilem Małochlebem z Fundacji Edumocni: tel. 666 881 842, kamil.malochleb@gmail.com).

Categories:

Skip to content