Chciałabym zaprosić Państwa do współpracy przy nowym projekcie Publito www.publito.pl  To darmowa platforma łącząca zweryfikowanych specjalistów w różnorodnych dziedzinach i sprawdzonych dziennikarzy z mediów.

Publito ułatwia współpracę, przynosząc korzyści każdej ze stron na zasadzie wymiany barterowej. Eksperci dostają rozgłos medialny w zamian za udzielenie opinii, wywiadu albo udział w ankiecie. Przy każdej współpracy, dziennikarz wspomina w mediach o Państwa marce osobistej czy firmie.

Założonym priorytetem projektu jest wnoszenie do mediów wyłącznie wartościowych treści oraz sprawdzonych informacji, a głównie ułatwienie współpracy dziennikarzy oraz ekspertów. Dziennikarze często długo poszukują specjalistów, którzy udzielą wypowiedzi na konkretny temat, dlatego chcemy ułatwić ten proces. Rejestracja ekspertów oraz dziennikarzy jest bezpłatna (i taka pozostanie), a znajduje się pod linkiem https://www.publito.pl/jestem-ekspertem

Portal jest otwarty na wszystkie środki masowego przekazu, aczkolwiek przed akceptacją dziennikarza na platformie (jak i eksperta) przebiega weryfikacja. Współpraca odbywa się wyłącznie ze sprawdzonymi mediami, które dbają o swoje dobre imię. Zarejestrowani dziennikarze mają dostęp do danych, które eksperci umieszczą na swoim profilu np. dziedzina, doświadczenie zawodowe, referencje, zdjęcia itp. Niektórzy dziennikarze poszukują konkretnego eksperta do swojego zapytania, natomiast inni chcą skontaktować się z całą grupą ekspertów w celu przeprowadzenia ankiety.

Ciekawe, prawda? Zapraszam do rejestracji.

Categories:

Skip to content