Zapraszamy na webinarium”Funkcjonowanie akademickich Centrum Transferu Technologii w Stanach Zjednoczonych: organizacja pracy, dobre praktyki”, które odbędzie się 13 maja w godzinach 15:00 – 17:00. Wydarzenie jest organizowane przez Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Politechniki Gdańskiej. W webinarium gościć będą 3 przedstawicielki akademickich centrów transferu technologii z prestiżowych amerykańskich uniwersytetów takich jak: MIT, University of Toledo oraz Vanderbilt University.

Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim, obowiązuje rejestracja:

Spotkanie zostało podzielone na dwie części. W pierwszej części spotkania odbędzie się prezentacja na temat funkcjonowania, specyfiki i dobrych praktyk amerykańskich jednostek zajmujących się transferem technologii na uczelniach wyższych. Drugą część poświęcimy na dyskusję z naszym Gośćmi.

Data webinarium: 13 maja, godz. 15:00-17:00

Miejsce: Ms Teams.

Link do spotkania na platformie Microsoft Teams zostanie przesłany w dniu wydarzenia na 2-1 h przed jego rozpoczęciem, na adres podany w formularzu rejestracji.

Categories: