Od września rusza cykl seminariów pod hasłem Horyzont Europa dla Biznesu (HE4B), przeznaczonych dla polskich przedsiębiorstw. Udział w seminarium pozwala na poznanie wachlarza możliwości zarówno nowych jak i tych nieoczywistych (granty na mobilność, na dostęp do infrastruktur badawczych), jakie Horyzont Europa otwiera właśnie dla firm.

Od pomysłu po rynek

Bez względu na to jaką firmę reprezentujesz, czy jest to ogromna korporacja, małe średnie przedsiębiorstwo lub start-up – program Horyzont Europa ma coś dla Ciebie!

Aby konkurować na światowych rynkach coraz bardziej definiowanych przez nowe technologie musimy postawić na innowacje. Horyzont Europa oferuje cały wachlarz instrumentów, które pozwolą je rozwijać i wdrażać. Program obejmuje cały cykl innowacji od pomysłu aż po rynek.

Sięgnij po przełomowe pomysły, które powstają w laboratoriach badawczych. Włącz się do międzynarodowej współpracy z instytucjami badawczymi i działami R&D wiodących graczy. Wychwyć nowe trendy i wykorzystaj je w swoich produktach.

Rozwijaj, testuj, wdrażaj z wielomilionowym wsparciem Komisji Europejskiej.

Komercjalizuj produkty. Korzystaj z coachingu najbardziej doświadczonych, poznaj partnerów biznesowych i inwestorów, rozszerz działalność na nowe rynki.

Czy warto włączyć Horyzont Europa do strategii zarządzania innowacją w Twojej firmie? Zdecydowanie tak – dowiedz się więcej i poznaj pełną ofertę podczas cyklu wydarzeń pod hasłem Horyzont Europa dla Biznesu!

Kalendarz

Cykl seminariów otworzy 29 września br. wydarzenie, na którym zostaną przedstawione firmom „w pigułce” obszary, które mogą je interesować. Będą z nami również przedstawiciele firm, które odniosły sukces w poprzednich latach, w ramach Horyzontu 2020.  [Rejestracja]

W kolejnych tygodniach odbędą się wydarzenia poświęcone wybranym obszarom tematycznym, a także zagadnieniom finansowym i prawnym, co pozwoli najlepiej przygotować się do procesu aplikowania.

  • 6 października – Infrastruktura dla biznesu,
  • 12 października – granty Europejskiej Rady Innowacji (European Innovation Council – EIC),
  • 13 października – Europejski Instytut Innowacji i Technologii (European Institute of Innovation & Technology – EIT)
  • 18-22 października – Tydzień z klastrami, czyli wszystko o konkursach tematycznych.

Categories: